



Бетономішалка TIMBERTECH - 140 літрів, 550 Вт
Бетономішалка TIMBERTECH - 140 літрів, 550 Вт
Бетономішалка для аматорського та професійного використання є потужною та надійною та дозволяє змішувати цемент, добавки та воду в будь-якій пропорції. Пересувний міксер має 140-літровий барабан, який обертається завдяки однофазному електродвигуну потужністю 550 Вт, колесо нахилу, яке дозволяє регулювати нахил і заливку, а також міцну сталеву конструкцію з 2 колесами для зручного транспортування та ідеальної роботи.
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ: Завдяки функціям цієї електричної бетономішалки вона підходить як для любителів саморобки, так і для професіоналів
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ: Ця модель бетономішалки використовується для змішування різних матеріалів, таких як цемент, бетон, розчин або штукатурка, які необхідні для будівельних проектів і ремонту своїми руками
ОСОБЛИВОСТІ: Загальні розміри нашої бетономішалки 123 х 112 х 70 см, ємність барабана 140 л і діаметр отвору 38,5 см
ЛЕГКИЙ ТА ПОРТАТИВНИЙ: гумові колеса та мала вага (40 кг) роблять цей міксер дуже маневреним незалежно від умов поверхні.
ПРАКТИЧНО: Барабан змішувача обертається на 360 градусів зі швидкістю 29 обертів на хвилину, а поворотне колесо забезпечує кращий контроль під час вивантаження.

Характеристики:
- Вага: приблизно 40 кг
- Об'єм бочки: приблизно 140 л
- Ємність бочки: 80л
- Потужність двигуна: 550 Вт
- Напруга: 220 В 50 Гц
- Швидкість двигуна: приблизно 2800 об/хв
- Швидкість барабана: приблизно 32 об/хв
- матеріал:
- Сталева рама з порошковим покриттям
- Пластиковий корпус двигуна
- Гумові колеса
- Поєднання кольорів: оранжево-чорний

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Об'єм бака бетономішалки | 140 л |
| Об'єм готової суміші | 85 л |
| Діаметр отвору барабана | 560 мм |
| Частота обертів барабана | 32 об/хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
- Ціна: 8 199 ₴

