-13%










Шліфмашина жираф BOXER MODEL BX-700 225мм. 1200Вт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шліфмашина жираф BOXER MODEL BX-700 225мм. 1200Вт
- потужний і ефективний двигун 1200 Вт для оптимальних результатів шліфування
- загальна довжина телескопічної ручки, розширюється від 150 см до 220 см
- підключення до зовнішньої системи відсмоктування – за допомогою гнучкого шланга
- шліфувальна головка з карданним шарніром
- Абразивний диск діаметром 215 мм на липучці
- зі стійким щітковим кільцем для точного наведення
- 360 світлодіодне робоче освітлення
- ергономічні протиковзкі ручки
- з опорною Т-подібною ручкою для обробки стелі
- вимикачі захищені від проникнення пилу
- Складна головка пристрою економить простір
- можливість роботи з пилосососом

Характеристики:
- Живлення: 230 В / 50 Гц
- Потужність двигуна: 1200 Вт
- Обороти холостого ходу: 1700 / хв
- Діаметр пластини: 215 мм
- Діаметр наждачного паперу: 225 мм
- Діапазон довжини: 150 - 220 см
- Довжина шланга: 400 см
- Довжина шнура живлення: 450 см
- Функція світлодіодного підсвічування: ТАК (360°)
- Вага нетто: 4,5 кг
LED ОСВІТЛЕННЯ
Пристрій має світлодіодне підсвічування 360° навколо циферблата, тому немає необхідності використовувати додаткові галогенні лампи для освітлення стіни. Робоча зона підсвічується саме там, де ми зараз шліфуємо , що робить роботу точнішою і легше досягає бажаного ефекту.

Аксесуари, що входять в комплект:
- 1 гнучкий шланг з роз'ємом для зовнішньої системи всмоктування,
- 1 набір монтажних інструментів із запасними вугільними щітками,
- 6 шліфувальних дисків
- мішок для самовсмоктування в комплекті
- шестигранний ключ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boxer |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Додаткова ручка | Так |
- Ціна: 3 999 ₴




