-17%










Шліфувальна машина для стель та стін Baug B4226 710 Вт 210/225 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шліфмашина жираф BOXER MODEL BX-700 225мм. 2200Вт
Шліфувальна машина призначена для шліфування стін і стель з гіпсокартону або штукатурки. Він забезпечує ідеальну обробку та є швидшим, ніж звичайні методи фінішної обробки, як при будівництві, так і при ремонті. Жираф оснащена системою відсмоктування, яку можна підключити до пилососа.
- Всмоктувальний шланг для відведення пилу
- Легка установка насадок CLICK
- Наждачний папір кріпиться за допомогою липучки - дуже легко замінити
- Невелика вага - робота без зусиль
- Телескопічна ручка з регульованим діапазоном
- Легко складається - пристрій займає мало місця
- Ергономічна ручка з протиковзким покриттям
- Міцний, перевірений дизайн
- Ідеально підходить для шліфування стін і стелі

Характеристики:
- номінальна напруга: 220-240 В~ / 50 Гц
- потужність: 710 Вт
- частота обертання шпинделя (без навантаження):2500 об/хв
- розмір шпинделя: М14
- діаметр диска: 210 мм
- розмір паперу: 210/225 мм
- звуковий тиск LWA: 105,2 дБ(А)
- клас ізоляції: II
- вага: 4,9 кг
Комплект:
- Жираф
- Кругла насадка
- Всмоктувальний шланг
- 6 x круглий папір
- Запасні щітки
- Шестигранний ключ
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 3 999 ₴


