




Шліфувальна машина для штукатурки Жираф Vander VSR796 620 Вт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Шліфувальна машина для штукатурки Жираф Vander VSR796 620 Вт
Шліфувальна машина для штукатурки і дерев'яних поверхонь - стане в нагоді під час ремонту, значно скоротивши час роботи - більш ніж в три рази. Завдяки можливості підключення пилососа, виключається запилення приміщення, що підвищує зручність роботи.
Нею можна не тільки шліфувати гіпсокартонні елементи або шпаклювати, але і видаляти залишки шпалер.
Довга регульована телескопічна рука забезпечує великий робочий діапазон пристрою. Рухома головка - на подвійних підшипниках - зі шліфувальним диском дозволяє шліфувати під будь-яким кутом. Швидкість обертання регулюється.
Двигун потужністю 710 Вт має легкий доступ до вугільних щіток. Розташування двигуна поруч з диском дозволяє використовувати телескопічну ручку, що регулюється в діапазоні 133-163 см.

- Швидкість обертання: 980 об/хв.
- Регулювання довжини руки: 133-163 см.
- Номінальна потужність: 710 Вт
- Діаметр диска: 230 мм.
- Вага нетто: 4,8 кг.
Комплект:
- Телескопічна шліфувальна машина VSR796
- Диски для наждачного паперу 5 шт.
- Гнучкий шланг довжиною 5м.
- Шестигранний ключ на 6 мм.
- Заглушка підключення.
- Транспортна сумка.
- Вугільні щітки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 980 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 3 999 ₴





