-17%










Шліфмашина для шліфування стін з гіпсокартону IXES 1400 Вт шліфувальна машина жираф з мішком для пилу шліфмашина жираф
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шліфувальна машина для стін та стелі IXES IS-WS300 1400Вт, LED підсвітка
Характеристики:
- Монтажні розміри довжина х ширина х висота 298x249x235 мм
- Діаметр диска 180 мм
- Швидкість обертання шліфувального диска 1500 об/хв.
- Максимальна швидкість обертання шліфувального диска 2500 об/хв.
- Довжина всмоктуючого шланга 1,5 м
- Вага 2,4 кг
- Двигун 220-240В
- Номінальне споживання P1 1400 Вт
Комплект:
• Шліфувальна машина для стін та стель
• Шланг 1,5 м
• Наждачний папір 180 мм
• Адаптер
• Викрутка
• Змінні вугільні щітки 2 шт.
• шестигранний ключ
• Додаткова ручка
• Сумка з плечовим ременем
• Посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Додаткова ручка | Так |
- Ціна: 1 999 ₴






