




Електрична шліфмашина для стін та стелі Black 1400 Вт 180мм шліфмашина з пилозбірником для стін
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Багатофункціональна шліфувальна машина Black 1400 Вт, 180мм
Пристрій має світлодіодне підсвічування 360° навколо циферблата, тому немає необхідності використовувати додаткові галогенні лампи для освітлення стіни. Робоча зона підсвічується саме там, де ми зараз шліфуємо, що робить роботу точнішою і легше досягає бажаного ефекту.
Шліфмашина оснащена системою відведення пилу, адаптованою для роботи з промисловим пилососом, укомплектована мішком для збору пилу і шлангом для підключення до пилососа. Крім того, система видалення пилу має контроль сили всмоктування, що є рідкісною функцією в даному типі пристроїв. Для кращого видалення пилу пристрій використовує наждачний папір з отворами, що є набагато кращим рішенням, ніж лише видалення країв.
Функція регулювання швидкості двигуна дозволяє регулювати швидкість обертання диска відповідно до матеріалу, що подрібнюється. Крім того, пристрій використовує систему плавного запуску, завдяки цьому рішенню пристрій не запускається відразу на повній швидкості.
- ЖИВЛЕННЯ 230В/50Гц
- ПОТУЖНІСТЬ 1400Вт
- ОБОРОТІВ БЕЗ НАВАНТАЖЕННЯ 1200-2500 ХВ
- ДІАМЕТРА ДИСКА 190 ММ
- ВАГА 2,3 КГ
- ДІАМЕТР ШЛАНГА 32ММ
- 360 ГРАДУСІВ LED ПІДСВІТЛЕННЯ РОБОЧОЇ ПОВЕРХНІ
- СУМКА
- БЕЗКОШТОВНИЙ СТАРТ
- 6 ШТ ПАПЕРУ
- ПИЛОЗБІРНИЙ ШЛАНГ
- шестигранний ключ
- ЗАПАСНІ ЩІТКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Додаткова ручка | Так |
- Ціна: 1 999 ₴






