-21%










Точило універсальне для заточування свердел, ножів, стамесок VERKE V90087 65Вт, 3 адаптера
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точило універсальне для заточування свердел, ножів, стамесок VERKE V90087 65Вт, 3 адаптера
Універсальна точилка дозволяє заточувати вироби зі сталі. Його можна використовувати вдома, в майстерні та в гаражі; завдяки трьом насадкам, що входять в комплект, інструмент можна використовувати для багатьох цілей.
Корпус пристрою дозволяє кріпити його на стільницю для підвищення комфорту і безпеки роботи, основа точила оснащена чотирма отворами для кріплення.
Точило дозволяє заточувати: ножі, ножиці, стамески, фрези, рубанки, свердла по металу, універсальні свердла.
Точилка складається з основи пристрою і трьох перехідників:
- точило для ножів і ножиць
- точило для стамесок і стамесок
- точило для свердел
Характеристики:
- живлення: 230 В/ 50 Гц
- потужність: 65 Вт
- температура навколишнього середовища: 10 ̊C - 40 ̊C
- діаметр диска: 50 мм
- Діаметр свердла: 3,5 мм – 10 мм
- Ширина долота та леза: 5–50 мм
- обороти: 6000 об/хв
- клас ізоляції: II
- рівень захисту: IPX0
- рівень звукової потужності LWA (KWA:3 дБ(A): 73,5 дБ(A)
Комплект:
- Точило для свердел
- Насадка для заточування свердел
- Насадка для заточування ножів і ножиць
- Насадка для заточування різців і рубанків
- Точильний диск з алмазним зерном
- Посібник користувача
- Оригінальна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verke |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Споживана потужність | 0.65 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 50 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 1 099 ₴





