-21%








Верстат настільний точильний MASTIFF MF2004B 160Вт багатофункціональний заточний верстат
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точило багатофункціональне MASTIFF MF2004B 160Вт
Свердла HSS, ножі та ножиці, стамески та рубанки
Застосування:
Точило є чудовим рішенням для заточування:
- ножі
- свердла
- ножиці
- стамески
Характеристики:
- Виробник: MASTIFF
- Модель: MF 2004B
- Живлення: 230 В / 50 Гц
- Потужність: 160 Вт
- Номінальна швидкість холостого ходу: 6000 об/хв
- Діаметр свердла: 3,5 мм – 10 мм
- Ширина долота та леза: 5–50 мм
- Точило 3-в-1: свердла, ножі та ножиці, стамески та рубанки
- Регульований кут шліфування: є
- Гніздо для заточування зубила: є
- Гніздо для заточування ножиць: є
- Гніздо для заточування свердел: є
- Гніздо для заточування ножів: є
- Діаметр шліфувального диска: 48 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastiff |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Споживана потужність | 0.16 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 50 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 1 099 ₴

