-21%










Багатофункціональний точильний верстат DZT 65Вт універсальне точило для ножиць свердел ножів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точильний верстат 3 в 1 для свердел, ножів, ножиць DZT 65 65Вт, 6700об.хв
Точильний верстат для свердл, ножів, ножиць DZT 65W - багатоцільовий заточувальний верстат: блок заточування свердел, блок заточування ножів, блок заточування ножиць, блок заточування стамесок, зубил, лез.
Електрична точила призначена для заточування свердлів, ножів, ножиць, лез рубанків, стамесок зі сталі HSS.
Її відрізняє супер компактний дизайн. Алюмінієвий корпус двигуна забезпечує надійність і тривалий термін служби інструменту.
Висока зернистість (180) шліфувального кола гарантує чудове заточування інструменту.
- Модуль заточування підходить для різних типів ножів та ножиць;
- Кут та ширина заточування регулюються для заточування ножів рубанків та стамесок;
- Алмазний диск дозволяє виробляти високоякісне заточування;
- Регульований тримач свердл від 3 до 13 мм;

Характеристики:
- Напруга, 220V
- Потужність 65 Вт
- Діаметр свердла: 3,5 мм – 10 мм
- Ширина долота та леза: 5–50 мм
- Діаметр заточування звірів 3-13 мм.
- Ширина заточування 6-51 мм.
- Розмір диска, мм Ø51 x Ø10 x 7,5
- Число оборотів 6700 об/хв
- Довжина кабелю мережевого, 1.9 м
- Упаковка - Картонна коробка
- Габарити в упаковці 22x200x175 мм
- Вага нетто, 1.6 кг

Комплектація:
- Багатоцільовий заточувальний верстат DZT 65W;
- Блок заточування свердл;
- Блок заточування ножів та ножиць;
- Блок заточування стамесок, зубил та лез;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Споживана потужність | 0.65 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 6700 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1.6 кг |
- Ціна: 1 099 ₴



