-16%










Точильний верстат, Точило на 2 круги VERKE V08035 600Вт, 200мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точильний верстат, Точило на 2 круги VERKE V08035 600Вт, 200мм
Якісний верстат для заточування та шліфування. Точило має великі регульовані сітки для захисту від іскор і бризок, а також гумові ніжки, які забезпечують надійну опору та гасять вібрацію. Кришки з литого металу. Вимикач захищений від проникнення пилу. Плавний пуск забезпечує повний контроль під час роботи. Ідеально підходить для механічних і слюсарних майстерень.
Характеристики:
- напруга - 230 В
- потужність - 600 Вт
- розмір щита - 200х20х16
- рівень шуму -75 дБА
- частота обертання - 2950 об / хв
- розмір основи - 18,5 х 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verke |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 0.6 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 1 599 ₴


