-16%










Точильний верстат CHAMPION CP-4012 600Вт, 200мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точильний верстат CHAMPION CP-4012 600Вт, 200мм
Точильний верстат обладнаний потужним двигуном 1250 Вт, який забезпечує швидкість обертання 2950 обертів за хвилину. Шліфувальні диски мають діаметр 20 см. Для грубого заточування використовується диск із великими зернами. Точне шліфування можна виконати за допомогою дрібнозернистого диска.
За бажанням на інструмент можна встановити відкидний захист із пластику, який неабияк підвищує безпеку під час роботи: екрани запобігають потраплянню іскор і стружки на оператора.
- Гумові присоски на підошві.
- Низький рівень вібрації та шуму.
- Висока потужність асинхронного двигуна.
- Міцні захисні кожухи.
- Диски з різною зернистістю.
- Висока якість збирання.
Характеристики:
- Потужність: 600Вт
- Джерело живлення: 230В/50Гц
- Оберти : 2950 об/хв
- Круг: 200 мм
- Вага: 9 кг
Верстат характеризується невеликими розмірами та вагою, але має велику потужність, порівнюючи з аналогічними моделями. Він легко розміститься в будь-якому зручному місці: на столі, у гаражі або майстерні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 0.6 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9 кг |
- Ціна: 1 599 ₴

