

Точило VANDER VSS714 150мм, 350Вт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точило VANDER VSS714 150мм, 350Вт
Настільна точилка VANDER VSS714 для майстрів, які цінують якість і надійність, призначена для шліфування металу, дерева, пластику, кераміки тощо.
- Два шліфувальні круги 150 мм: грубозернистий і корундовий
- Міцний асинхронний двигун з більш високим крутним моментом забезпечує кращу продуктивність, ніж конкуруючі пристрої
- Диски з опорами для заготовок
- Ніжки, що стабілізують пристрій
- 2 кришки, що захищають від іскор і осколків
- Пилонепроникний перемикач запобігає потраплянню дрібних предметів, які можуть заважати його роботі

Характеристики:
- Модель: VSS714
- Двигун: електричний, асинхронний, 1-фазний
- Напруга / частота живлення: 230В~/ 50 Гц
- Потужність: 350 Вт
- Швидкість обертання: 2950 об/хв
- Розміри шліфувальних дисків: 150 х 16 х 12,70 мм
- Розмір точильного каменю: 36/60
- Діаметр різьби шпинделя: М12
- Тип роботи S2: максимум 30 хв
- Власна вага 4,50 кг
Верстат характеризується невеликими розмірами та вагою, але має більшу потужність порівняно з аналогічними моделями. Він легко розміститься в будь-якому зручному місці: на столі, в гаражі або майстерні.
- Перемикач увімкнення/вимкнення.
- Опорні кріпильні гвинти
- Гумові ніжки
- Робоча підтримка
- Точильний камінь
- Іскрогасник
- Кришка точильного каменю
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavandera |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип | Точильний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Число обертів холостого ходу | 2950 |
| Максимальний діаметр диска | 150.0 |
- Ціна: 2 299 ₴

