




Пневматический ударный гайковерт VALU-AIR 310 Нм, 1/2"
Пневматичний ударний гайковерт VALU-AIR 310 Нм, 1/2"
✅ Розмір хвостовика 1/2" - дозволяє використовувати різні розетки, відповідно до ваших поточних потреб
✅ Повітряний роз'єм 1/4'' - можна легко і ефективно підключити інструмент до компресора
✅ Робочий тиск 9 бар - такий тиск дозволив пристрою досягти значно більшої ефективності
✅ Максимальний крутний момент 310 Нм - завдяки цьому ви без найменших зусиль зможете відкрутити навіть найскладніші гвинти
✅ Швидкість обертання 7500 об / хв - ефективна робота з гайковим ключем Forcekraft
✅ Ударний механізм TWIN HAMMER - досягайте високого крутного моменту та ефективної роботи
✅ ШВИДКЕ ПЕРЕКЛЮЧАННЯ - керування швидкістю вправо/вліво , ви можете швидко та ефективно налаштувати швидкість відповідно до ваших потреб

- Виробник: VALU-AIR
- Розмір хвостовика: 1/2"
- Повітряний роз'єм: 1/4"
- Середня витрата повітря: 114 л/м
- Максимальний крутний момент: 310 Нм
- Швидкість обертання: 7500 об/хв
- Робочий тиск: 6,2 бар
- Регулювання крутного моменту: є
- Регулювання обертання вправо/вліво: так
Високий крутний момент завдяки подвійному молотковому механізму
Серцем гайкового ключа є механізм, що складається з двох молотків , які обертаються навколо шпинделя в замкнутій системі. В результаті досягається високий крутний момент під час перших обертів ротора - обидва молотки б'ють з обох сторін одночасно
Потужність передається на шпиндель , який має квадратну зовнішню рукоятку розміром 1/2". Згенеровані 310 Нм дозволяють легко відкручувати різні гвинти та гайки.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hammer |
| Країна виробник | Польща |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 310 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Витрата повітря | 160 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Перехідний штуцер | Так |
- Ціна: 1 099 ₴






