-18%


Фрезер ручний VERTO KW1200EKA 1200 Вт, глибина фрезерування: 55 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фрезер ручний VERTO KW1200EKA 1200 Вт, глибина фрезерування: 55 мм
- Потужний двигун потужністю 1200 Вт забезпечує тривалий термін служби і відмінні робочі параметри
- Блокування шпинделя дозволяє легко замінити фрезу
- Плоский корпус двигуна дозволяє зручно розташувати фрезу в перевернутому положенні для полегшення заміни фрези
- Плавне регулювання швидкості забезпечує керованість і запобігає перегоранню матеріалу під час обробки
- Перемикач із захистом від активації забезпечує більшу безпеку
- Великі бічні рукоятки забезпечують міцний хват і, отже, безпечну роботу та керованість
- 3 втулки для кріплення фрез

Характеристики:
- Тип товару: Фрезерний верстат
- Джерело живлення: мережа
- Номінальна потужність: 1200 Вт
- Напруга: 230В
- Швидкість холостого ходу: 8000-28000 об/хв
- Глибина фрезерування: 55 мм
- Діаметр фрези: 6 мм, 8 мм
- Глибина пропилу: 55 мм
- Плавне регулювання швидкості: є
- Довжина кабелю: 3 м
- М'яка ручка: Ні
- Звуковий тиск: 95 дБ(А)
- Звуковий тиск: 106 дБ(А)
- Вібрація: 5,77 м/с2
- Ергономічна ручка: Так
- Блокування шпинделя: так
ВИКОРИСТАННЯ:
- Різання великих дерев'яних поверхонь
- Кріплення дверних петель і замків
- Еліптичне та кругове різання (потрібні додаткові аксесуари)
- Фрезерування точних з’єднувальних профілів, наприклад, ластівчин хвіст
- Декоративне фрезерування обрізних країв, наприклад, для полиць
Комплект:
- Фрезер 1200Вт 6.35мм
- Оригінальна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Польща |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 55 мм |
| Максимальна кількість обертів | 28000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 1 799 ₴

