




Штроборіз Vonroc WC501AC 1700 Вт 150 мм штроборіз борозник штроборіз ручний для газобетону штроборіз ручний електричний
Штроборіз електричний Vonroc WC501AC 1700 Вт, 150 мм
Штроборіз (борозник) призначений для сухого вирізання паралельних штроб (борозен) у бетоні, пінобетоні, цеглі, камені та в інших аналогічних матеріалах. Це необхідний інструмент під час прокладання інженерних комунікацій: кабелю, проводки, труб. Завдяки регульованій ширині та глибині паза, сфера застосування штроборіза досить широка.
Завдяки міцній конструкції (5,1 кг) наш стіноріз характеризується чудовою якістю за дуже доступною ціною! Основні компоненти цього пристрою виготовлені з міцного металу, що робить його ідеальним для важких робіт! Ми рекомендуємо використовувати машину зверху вниз під час нарізання канавок, тому що вага машини тоді працює на вашу користь. Прилад оснащений системою плавного пуску, підключенням до пилососа і 3-метровим кабелем, що робить його зручним у використанні. Завдяки можливості придбання алмазних дисків (WC801AC) ви будете підтримувати свій верстат на високому рівні!

- Напруга: 230 В ~ | 50 Гц
- Енергоспоживання: 1700 Вт
- Макс. швидкість холостого ходу: 4000 хв
- Ширина різання: 14/19/29 мм
- Глибина різання: 5- 40 мм
- Діаметр диска: 150 мм
- Діаметр валу: 22,2 мм
- Різьба шпинделя: M12
- Клас захисту: IP20
- Вага пристрою: 5,1 кг

- 1x WC501AC багатофункціональний стіноріз 1700 Вт (2 диски встановлені)
- 2x кільця (великі та маленькі)
- 1x адаптер для підключення пилососа
- 1x гайковий ключ
- 1x шестигранний ключ
- Сумка для інструментів VONROC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vonroc |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Кількість робочих дисків | 2 |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 40 мм |
| Максимальна ширина паза | 29 мм |
| Вага | 5.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 3 899 ₴



