


Керамічний електрообігрівач з регулятором Redi 350 Вт керамічна панель керамічний настінний обігрівач
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічний конвектор, панель Redi 350 Вт + терморегулятор
Встановіть обігрівач Redi та побачите практичність обігрівача у дії, вигоду в експлуатації та абсолютну безпеку у використанні Пропонуємо Вам обігрівачі, які продаються тільки роздрібним покупцям без посередників, а отже, не включаємо це в ціноутворення. Отже Ви отримуєте обігрівач, який буде стильно виглядати в інтер'єрі, недорогим і економити на витратах енергії.
- Мобільність
- Конвекційний та інфрачервоний прогрів.
- Акуратність та дизайн - без заклепок та слідів зварювання на корпусі
- Автоматичне регулювання та програмування по днях та годинах

Характеристики:
- Споживана потужність: 350 Вт±5%
- Напруга живлення: 220±10 % В
- Площа обігріву: 7 м²
- Об'єм обігріву: 18 м3
- Робоча t° поверхні: 85 °C
Комплектація
- Керамічна панель Redi з терморегулятором
- Комплект кріплень на стіну
- Фірмова упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redi |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Рекомендована площа приміщення | 7 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 350 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 4 798,67 ₴

