




Настінний керамічний обігрівач без регулятора Камин 475BG 475 Вт обігрівач панельний керамічна панель
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічний обігрівач Камін 475BG, 475 Вт
Керамічний обігрівач Камін - тепло без переплат - Допоможемо вам опалити свій будинок або квартиру, окрему кімнату або частину приміщення з економією 30 - 50%. не перевантажує мережу – сучасне обладнання дозволяє виготовляти корпуси без слідів зварювання та заклепок. Встановіть обігрівач Камін, і Ви побачите ефективність, вигоду в експлуатації та абсолютну безпеку.
Вибираючи керамічні панелі Камін, ви отримаєте:
- тепло,
- затишок,
- економію
- і прекрасний елемент, який доповнить дизайн Вашого приміщення!

Характеристики:
- Номинальная мощность, Вт - 475 ± 5 %
- Номинальное напряжение, В- 220 ± 10 %
- Номинальный ток, А - 1,8 / 1,6
- Рабочая температура: лицевая поверхность- + 80°С
- Рабочая температура: тыльная поверхность- + 90°С
- Отапливаемая площадь - 10 м2
- Габаритные размеры панели, мм - 600 х 600 х12
- Степень защиты - IP-44
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Рекомендована площа приміщення | 9 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 475 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 1 444,58 ₴




