




Бензопила ланцюгова GoodLuck PRO GL5200HD 4.8 к.с, шина 45 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензопила ланцюгова GoodLuck PRO GL5200HD 4.8 к.с, шин 45 см
Пила GoodLuck PRO GL5200HD відрізняється високою надійністю, що дозволяє успішно знаходити їй застосування як вдома, так і в лісі. Купити ланцюгову бензопилу GoodLuck PRO GL5200HD варто хоча б тому, що вона демонструє високу потужність двигуна, зберігаючи помірну масу. Конструкція збалансована так, щоб пристрій був простим в зверненні навіть для новачків. Додатковий комфорт забезпечений завдяки амортизаційної системи. Це означає, що з даної пилкою можна працювати ще довше, тому що навантаження на руки буде мінімальною.
- Два поршневі кільця;
- Хромовані стінки циліндра;
- Трьохсекційний кований колінвал;
- Низький рівень вібрацій та шуму;
- Аварійна зупинка ланцюга;
- Автоматичне змащення ланцюга.

Характеристики:
- Бренд: Goodluck Pro
- Потужність , Вт: 3500
- Потужність , к.с.: 4.8
- Довжина шини , см: 45
- Робочий об'єм двигуна , см3: 52
- Максимальне число обертів ланцюга , об/хв: 9500
- Крок ланцюга: 0.325
- Об'єм паливного баку , л: 0.55
- Об'єм масляного баку , л: 0.26
- Легкий старт: Так
- Антивібраційна система: Так
- Покращена система запалювання: Так
- Низький рівень шуму і вібрації: Так
- Автоматичне змащення ланцюга: Так
- Розбірна зірка: Так
- Блокування кнопки включення: Так
- Гальмування ланцюга: Так
- Трьохсекційний кований колінвал: Так
- Ергономічний дизайн: Так
- Вага , кг: 7.5
- Гарантія , міс: 12
Комплект:
- Бензопила
- Шина18"
- Ланцюг
- Упор зубчастий
- Гвинти для кріплення упору
- Ключ свічковий
- Плоска викрутка
- Напильник
- Захисний чохол
- Ємність для приготування паливної суміші
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон)
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GOODLUCK |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 9500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.8 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Набір насадок | Так |
- Ціна: 2 199 ₴


