-14%






Обігрівач керамічний, електричний Grunhelm РТС-2000 2000Вт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач керамічний, електричний Grunhelm РТС-2000 2000Вт
Електричний обігрівач Grunhelm РТС-2000 являє собою відмінне рішення для забезпечення вашого комфорту в холодні дні. З його потужністю 2 кВт та продуктивністю до 153 кубічних метрів на годину, ви швидко зможете створити тепло і затишок у своєму будинку. Зручне управління та можливість регулювання потужності дозволяють легко налаштувати бажану температуру. Завдяки вбудованим системам захисту, ви можете використовувати його без будь-яких побоювань про можливі ризики.
- Керамічний нагрівальний елемент
- Регулюємий термостат нагріву
- Два режими нагріву 1000Вт/2000Вт
- Компактний розмір та мала вага
- Захист від перегріву
- Рівень захисту IP21

Характеристики:
- Тип: Електричний
- Виробник: Grunhelm
- Джерело живлення: Мережа
- Напруга мережі: 220 В
- Потужність: 2 кВт
- Продуктивність: 153 м3/г
- Спосіб нагрівання: Прямий
- Теплова потужність: 2 кВт
- Термостат: Так
- Габарити: 185 х 175 х 200 мм
- Вага: 1.9 кг
- Гарантія: 1 рік
- Країна походження: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електрична |
| Характеристики електричних гармат | |
| Споживана потужність | 2000 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Призначення | Швидкий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Терморегулятор |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип керування | Механічний |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елемента | Керамічний |
| Рекомендована площа приміщення | 21 кв.м |
| Безпека | Вимкнення у разі падіння |
- Ціна: 1 269 ₴

