


Рохля гідравлічна CBY-АСL 75 мм 2500 кг рохля для піддонів ручна рохля
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Рокля гідравлічна CBY-АСL-75мм 2500кг
Візок із серії низькопрофільних, мінімальна висота від підлоги всього 75мм. Дає можливість працювати практично з усіма видами тари. Рохля характеризується високою маневреністю, достатньою стійкістю і стабільністю.
Має міцну і стійку до кручення конструкцію, оснащена довговічним, надійним гідровузлом. Металевий кожух захищає пружину від зовнішніх механічних пошкоджень;
Ножна педаль для опускання вил з легкістю замінить ручку спуску. Т-подібної форми ручка з полімерним покриттям посилена біля основи. Кожна вила оснащена 2 роликами - тип "тандем", так само на кінцях кожної вила є малий ролик, що забезпечує більш легке подолання перешкод, вила по всій довжині посилені металевим профілем. Рульові колеса і підвилочні ролики виготовлені з високоякісного нейлону.

- Вантажопідйомність, кг: 2500
- Мін висота від підлоги, мм: 75
- Max висота від підлоги, мм: 110
- Довжина вил, мм: 1150
- Ширина вил, мм: 540
- Розмір рульових коліс, мм: 160х50
- Розмір роликів, мм: 50х70
- Вага, кг: 70
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CBY |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Мінімальна висота підйому | 75 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 110 мм |
| Власна вага | 80 кг |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Ширина вил | 540 мм |
- Ціна: 9 099 ₴

