-10%










Гідравлічна рокля CBY-АС 1150х550 мм 2500 кг гідравлічні візки ручний гідравлічний візок рохля
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рокла Візок гідравлічний CBY-АС 2.5T, 1150x550 мм
Складський візок гідравлічного типу CBY-АС 2.5T забезпечує полегшений процес транспортування, навантаження і пересування багажу різного обсягу. Пристрій широко використовується у великих магазинах, на складах, у портах, на вокзалах та в інших організаціях, де є потреба в завантаженні продукції.
- корпус характеризується високим рівнем міцності, він стійкий до ударних впливів та іржі, завдяки використанню при виготовленні якісної сталі;
- оснащена надійним гідравлічним приводом, який дозволяє звести зусилля оператора до мінімуму;
- оптимальне розташування вантажів забезпечує хорошу маневреність установки;
- підвищений комфорт у процесі експлуатації обладнання.

Характеристики:
- Вантажопідйомність, кг: 2500
- Min висота від підлоги, мм: 85
- Max висота від підлоги, мм: 110
- Довжина вил, мм: 1150
- Ширина вил, мм: 550
- Розмір рульових коліс, мм: 200х50
- Розмір роликів, мм: 80х70
- Вага, кг: 69.5
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Мінімальна висота підйому | 85 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 110 мм |
| Власна вага | 74 кг |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Ширина вил | 550 мм |
- Ціна: 9 099 ₴

