-14%










Штабелер електричний EP EST152 1.5 т.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штабелер електричний EP EST152 1.5 т.
Представлена модель дозволить оптимізувати складські процеси, прискорити виконання задач з підйому, укладання вантажів і скоротити потреби у фізичній праці. Електроштабелер EST152 – це раціональне рішення для використання у важких умовах експлуатації та в режимах підвищених навантажень, бо характеризуються витривалістю та надійністю.
- Економічність
- Комфорт і ергономіка
- Просте управління
- Безпека і надійність
- Хороший огляд
- Мінімальний радіус розвороту
Характеристики:
- Тип приводу: Електричний,
- Потужність моторів: 2,5 кВт
- Вантажопідйомність: 1500 кг
- Центр навантаження: 600 мм
- Висота підйому: 3500 мм
- Розміри вил: 1150 × 160 × 70 мм
- Висота щогли min/max: 2230 / 3935 мм
- Габарити: 1730 × 820 мм
- Радіус повороту: 1425 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | EP Equipment |
| Стан | Новий |
| Тип | Електровізки |
| Тип штабелера | Електричний |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Висота підйому | 3500 мм |
| Мінімальний радіус повороту | 1450 мм |
| Власна вага | 605 кг |
- Ціна: 251 999 ₴


