




Штабелер гідравлічний EFS1030 2000 кг 1600 мм складський штабелер штабелер для логістики
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Штабелер гідравлічний EFS1030 2000 Кг, 1600 мм
Гідравлічний штабелер серії EFS1030 – це якість збірки і довговічність комплектуючих, а також швидкість комплектації замовлення в торгівлі, оперативність розвантаження автотранспорту на складі, швидке відвантаження напівфабрикатів на виробництві. Високий ступінь безпеки роботи цієї модифікації дозволяє його використовувати для штабелювання легкозаймистої продукції та електронної техніки, так як він не створює електромагнітного поля.
- простота і довговічність механічних і гідравлічних елементів;
- зрозумілість управління;
- компактність, що дозволяє оперативно пересуватися в обмежених проходах і міжстелажних просторах;
- висока продуктивність;
- ремонтопридатність і можливість виконання технічного обслуговування.

- Привід підйому вил: гідравлічний
- Висота опущених вил: 90 мм
- Висота підйому: 1600 мм
- Довжина вил: 1150 мм
- Задні колеса: 180х50 мм
- Макс. вантажопідйомність: 2000 кг
- Передні колеса: 74х70 мм
Сфера застосування
Гідравлічний штабелер серії EFS1030 – це якість збірки і довговічність комплектуючих, а також швидкість комплектації замовлення в торгівлі, оперативність розвантаження автотранспорту на складі, швидке відвантаження напівфабрикатів на виробництві. Високий ступінь безпеки роботи цієї модифікації дозволяє його використовувати для штабелювання легкозаймистої продукції та електронної техніки, так як він не створює електромагнітного поля.
Особливості конструкції
Експлуатаційні характеристики штабелера забезпечують такі складові: рама, колісна база, гідравлічний блок, апарат управління.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Ручний |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 1600 мм |
| Положення оператора | Стоячи |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
- Ціна: 30 999 ₴

