




Точильний верстат NOWA SF 1250G 200 мм, 2 х круги, 1250 Вт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точильний верстат NOWA SF 1250G 200 мм, 2 х круги, 1250 Вт
Точильні верстати застосовують для заточування свердел, ланцюгів для пил, ножів і ножиць, різного ручного інструменту, такого як сокири та стамески. Верстат точильний NOWA SF 1250G оснащений двома абразивними дисками різної зернистості діаметром 200 мм.
Диск із великими зернами призначений для грубого заточування. Точне шліфування можна виконати за допомогою дрібнозернистого диска. Товщина абразивного диска становить 20 мм.
- компактний та міцний верстат;
- високоякісний металевий корпус;
- гумові опори, що поглинають вібрацію;
- спеціальні захисні кожухи та екрани;
- два абразивні круги із зернистістю 36 та 60;
- комплект перехідників для оснащення дисками з посадковим діаметром 32 мм.

Характеристики:
- Тип двигуна: електричний однофазний
- Напруга, В: 220
- Частота струму, Гц : 50
- Максимальна потужність, Вт: 1250
- Частота обертів, об/хв: 2950
- Діаметр диска, мм: 200
- Товщина диска, мм: 20
- Посадковий діаметр, мм: 16 (32)
- Габарити паковання, мм: 380×260×280
- Маса нетто/брутто, кг: 9,0/9,6
Гарантія на верстат — 12 місяців. Постачається в картонній коробці.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowa |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 1250 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9 кг |
- Ціна: 2 731 ₴





