




Тепловентилятор, настінний обігрівач Adler AD 7714 1000 Вт, теплова завіса з дистанційним керуванням
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор, настінний обігрівач Adler AD 7714 1000 Вт, Дистанційне керування
Повітряний обігрівач, оснащена двома рівнями нагріву 1000 Вт дозволить вибрати відповідний режим обдування. Автоматичний контроль температури та функція виявлення відкритого вікна забезпечать ідеальну температуру в кімнаті в холодні дні. Стильний дизайн, білий колір, невеликі розміри (420х218х130мм) і вага (2,2кг) і можливість кріплення над дверима або на стіні роблять прилад підходящим для будь-якого приміщення! Безшумна робота приладу дозволяє використовувати його навіть в дитячій кімнаті.
- Таймер дозволяє вибрати дні тижня та години роботи пристрою
- Годинник
- Дистанційне керування
- Керамічний нагрівальний елемент
- Функція виявлення відкритого вікна
- Керамічний нагрівальний елемент
- Пристрій можна кріпити на стіну
Характеристики:
- Два рівня нагріву 0-1000 Вт
- Режим обдування без підігріву
- Таймер дозволяє вибрати дні тижня і години роботи пристрою
- Годинник
- Пульт
- Автоматичний контроль температури
- Функція виявлення відкритого вікна
- Керамічний нагрівальний елемент
- Прилад можна кріпити на стіну
- Потужність: 1000 Вт
- Захист від перегріву
- Вага пристрою: 2,2 кг
- Розміри: 420x218x130 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 1 599 ₴




