




Обігрівач настінний, теплова завіса 220В для будинку MalTec PT3800Wt 1000 Вт, Дистанційне керування
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач настінний, тепловентилятор MalTec PT3800Wt 1000 Вт, Дистанційне керування
Повітряна завіса допомагає підтримувати відповідну температуру в приміщенні , незважаючи на вкрай протилежну температуру на вулиці. Коли ми знаходимося в магазині, в кімнаті або в перукарні, тобто в місцях, де вхідні двері регулярно відчиняються . Наш комфорт часто захищають повітряні завіси, що висять над дверима, які ефективно відділяють шари холодного повітря від теплого або навпаки.
- Вбудований термометр
- Тиха робота
- Керамічний нагрівальний елемент
- Виявлення відкритого вікна
- Тижнева програма роботи
- Пульт,
- Комплект для кріплення до стіни
Характеристики:
- Два рівня нагріву 0-1000 Вт
- Режим обдування без підігріву
- Таймер дозволяє вибрати дні тижня і години роботи пристрою
- Годинник
- Пульт
- Автоматичний контроль температури
- Функція виявлення відкритого вікна
- Керамічний нагрівальний елемент
- Прилад можна кріпити на стіну
- Потужність: 2000 Вт
- Захист від перегріву
- Вага пристрою: 2,2 кг
- Розміри: 420x218x130 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maltec |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 2000.0 |
| Захист від перегрівання | True |
| Підсвітка дисплея | Так |
- Ціна: 1 599 ₴



