

Електрообігрівач настінний OEM 1500 Вт, компактна теплова завіса/тепловентилятор
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрообігрівач настінний OEM 1500 Вт, тепловентилятор
OEM 1500 - невелика повітряна завіса, універсальний дизайн якої впишеться в будь-який інтер'єр. Панель управління з чітким світлодіодним дисплеєм дозволяє легко зчитувати і контролювати температуру повітря в приміщенні і режим роботи пристрою. Повнофункціональний пульт дистанційного керування дозволяє дистанційно використовувати всі функції, не підходячи до пристрою.
- Інтуїтивно зрозумілий у використанні
- Безпроблемний і швидкий монтаж
- Тривалий термін служби
- Надійна якість виготовлення та елегантний дизайн

Характеристики:
- Потужність пристрою: 1500 Вт
- Регулювання температури: 10°C - 49°C
- Управління: Пульт дистанційного керування, Панель управління з LED дисплеєм
- Таймер: 1-12 год,
- Енергозбереження: система регулює потужність обігрівача на основі показників температури
- Термостат: цифровий
- Функція холодної завіси: так
- Захист від перегріву: є
- Захист від бризок: IP22
- Запобіжний вимикач: є
- Розміри пристрою: 10,5 х 42 х 19,5 см
- Напруга: 220-240В/50Гц
- Вага: 2,4 кг
- Довжина шнура живлення: 150 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип встановлення | Настінний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | True |
| Підсвітка дисплея | True |
- Ціна: 1 399 ₴

