-16%


Настільна шліфувальна машина зі стрічкою PANSAM 200 Вт, 150x20 мм, для сухого шліфування
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна шліфувальна машина зі стрічкою PANSAM 200 Вт, 150x20 мм, для сухого шліфування
Верстат, призначений для шліфування, зачистки, заточування заготовок зі сталі, кольорових металів або пластмас.
Корпус повністю виготовлений з металу. Шліфувальну машину A067140 можна закріпити на робочому столі. Деталь, яку потрібно відшліфувати, можна притиснути до опори, забезпечуючи більшу точність виконуваної роботи. Огородження на камені та шліфувальній стрічці забезпечують безпеку під час роботи.
- Цілісний металевий корпус
- Шліфування на камені або стрічці
- Тихохідний і високошвидкісний шліфувальний камінь
- Можливість кріплення шліфувальної машини до робочого столу
- Опори для заготовки
- Іскрозахист
- Безпечний електромагнітний вимикач

Характеристики:
- Потужність: 250 Вт
- Напруга: 230 В, 50 Гц
- Швидкість обертання: 2950 об/хв
- Діаметр шліфувального круга: 150 мм
- Ширина зачисного круга: 20 мм
- Діаметр монтажного отвору: 12,7 мм
- Ширина шліфувальної стрічки: 50 мм
- Довжина шліфувальної стрічки: 686 мм
- Вага: 8 кг
Комплектація:
- Шліфувальна машина
- Іскрогасники
- Інструкція

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 0.2 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Число обертів холостого ходу | 2950 |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Тип верстата | Точильний |
- Ціна: 2 099 ₴

