-16%










Подвійний точильний верстат Silverline 350 Вт, 150 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подвійний точильний верстат Silverline 350 Вт, 150 мм
Для шліфування, заточування, видалення задирок та видалення іржі зі сталі та металів, кухонних приладів, інструментів та садового інвентарю
- - Тихий асинхронний двигун , що не потребує обслуговування
- - Великий щиток для очей для оптимального захисту від іскор
- - Для обробки дерева та металу
- - Ділянка стрічкового шліфування

Характеристики:
- Живлення: 230 В / 50 Гц
- Максимальна потужність: 350 Вт
- Максимальні обороти: 2950 / хв.
- Розміри абразивного диска: 150 x 20 x 12,7 [мм]
- Розміри абразивної стрічки: 50 x 686 [мм]
- Вага пристрою: 7,1 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silverline |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 2 099 ₴

