




Вібратор для бетону ALFA ALID-216 2000 Вт. + булава 2 м.
Вібратор для бетону ALFA ALID-216 2000 Вт. + булава 2 м.
Ущільнювач для бетону ALFA ALID-216 2000 Вт. + булава 2 м. – призначений для заливки стель і підлог, створення фундаментів і фундаментних стін. Враховуючи спектр його застосування, він ідеально підходить для ремонту в домашніх умовах і на будь-яких типах будівельних майданчиків. Використання вібратора викликає вібрацію бетонної маси, що забезпечує більшу згуртованість і однорідність бетону. Після використання вібратора бетонна маса очищається від бульбашок повітря. Тому використання вібратора необхідно для отримання відповідної міцності отриманого матеріалу, а отже і відповідної основи для подальших будівельних робіт. Спеціалізований спектр застосування робить його надзвичайно корисним пристроєм.

- Тип живлення: мережа – 230 В ~ 50 Гц
- Потужність – 2000 Вт.
- Кількість обертів – 4000 об/хв.
- Діаметр булави – 35 мм.
- Довжина булави – 2 м.
Корпус основного блоку виготовлений з надзвичайно міцного пластику, стійкого до механічних пошкоджень та зносу.
Кришка головки виготовлена з металу, що робить її стійкою до роботи в складних умовах.
Пристрій має ергономічну ручку зі зручним перемикачем із замком, а значить, тривала робота не стомлює.
Додатковою перевагою є також можливість швидкої та простої заміни щіток без необхідності розбирати весь корпус.
У комплект входить булава розмірами 200 см в довжину і 35 мм у діаметрі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина гнучкого валу | 2 м |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
- Ціна: 2 699 ₴



