Топ










Домкрат гідравлічний Forceсraft T82007 2Тонні + Подарунок
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат гідравлічний Forceсraft T82007 2Тонні + Подарунок
Гідравлічний підкатний домкрат застосовується для обслуговування автотранспорту. Піднімає вантаж на висоту до 320 мм і має висоту підхоплення 135 мм, тому підходить для автомобілів зі стандартним кліренсом. Домкрат компактний і може використовуватися автовласниками самостійно.

Характеристики:
- Висота підхоплення: 135 мм
- Висота підйому: 320 мм
- Вантажопідйомність: 2000 кг
- Тип домкрата: підкатний
- Принцип дії автомобільного домкрата: гідравлічний
- Вага: 6 кг
Особливості:
- Привідна ручка
- Посилена конструкція забезпечує надійність обладнання.
- Для захисту від пошкоджень унаслідок перевантажень передбачено клапан скидання надлишкового тиску.
- Маневреність домкрата дає змогу швидко підвести його під вантаж.
- Гумова опора захищає автомобіль і корпус домкрата від механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FORCEKRAFT |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 320 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 6 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 906,58 ₴



