-23%
![Культиватор бензиновий [2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм / Колеса: 4.00-8] Forte 1050G NEW, фото 2](https://images.prom.ua/5486507857_w229_h209_kultivator-benzinovij-2.jpg)
![Культиватор бензиновий [2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм / Колеса: 4.00-8] Forte 1050G NEW, фото 3](https://images.prom.ua/5486507858_w229_h209_kultivator-benzinovij-2.jpg)
![Культиватор бензиновий [2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм / Колеса: 4.00-8] Forte 1050G NEW, фото 1](https://images.prom.ua/5517073855_w449_h430_kultivator-benzinovij-2.jpg)
![Культиватор бензиновий [2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм / Колеса: 4.00-8] Forte 1050G NEW, фото 4](https://images.prom.ua/5486507859_w219_h209_kultivator-benzinovij-2.jpg)
![Культиватор бензиновий [2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм / Колеса: 4.00-8] Forte 1050G NEW, фото 5](https://images.prom.ua/5486507860_w219_h209_kultivator-benzinovij-2.jpg)
![Культиватор бензиновий [2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм / Колеса: 4.00-8] Forte 1050G NEW, фото 2](https://images.prom.ua/5486507857_w229_h209_kultivator-benzinovij-2.jpg)
![Культиватор бензиновий [2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм / Колеса: 4.00-8] Forte 1050G NEW, фото 3](https://images.prom.ua/5486507858_w229_h209_kultivator-benzinovij-2.jpg)
![Культиватор бензиновий [2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм / Колеса: 4.00-8] Forte 1050G NEW, фото 1](https://images.prom.ua/5517073855_w449_h430_kultivator-benzinovij-2.jpg)
![Культиватор бензиновий [2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм / Колеса: 4.00-8] Forte 1050G NEW, фото 4](https://images.prom.ua/5486507859_w219_h209_kultivator-benzinovij-2.jpg)
![Культиватор бензиновий [2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм / Колеса: 4.00-8] Forte 1050G NEW, фото 5](https://images.prom.ua/5486507860_w219_h209_kultivator-benzinovij-2.jpg)
Культиватор бензиновий [2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм / Колеса: 4.00-8] Forte 1050G NEW
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Культиватор бензиновий [2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм / Колеса: 4.00-8] Forte 1050G NEW
Культиватор бензиновий Forte 1050G NEW — потужне сучасне обладнання, призначене для обробки землі. Крім розпушування, він легко може усунути бур'яни, здійснити вологозбереження, підгортання. Також він може стати в нагоді при посіві або збиранні врожаю. Він є незамінним помічником як фермерів, і звичайних власників ділянок.
- Новий дизайн двигуна
- Панель на кермі
- Повітряний фільтр нового типу
- Ящик для інструментів на кермі

Характеристики:
- Інструмент: Культиватор
- Ширина культивації: 1050 мм
- Глибина культивації: 300 мм
- Кількість передач вперед: 2
- Кількість передач назад: 1
- Модель двигуна: 170F 7,0 лс
- Об'єм двигуна: 212 см3
- Об'єм паливного бака: 3,6 л
- Охолодження: Повітряне
- Потужність: 7 к.с.
- Розмір коліс: 4.00-8
- Тип двигуна: Чотирьохтактний
- Тип живлення: Бензин
- Тип культиватора: Вертикальний
- Тип приводу: Редукторний
- Тип старту: Ручний
- Вага: 110
- Гарантія: 1 рік
- Країна походження: Китай
Розбірна фреза 2+1+1 (32 ножа) та колеса в комплекті

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| В комплекте оборудования | Фрези, Колеса пневматичні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 8 дюйм |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 105 см |
| Марка двигуна | 170F |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Стан | Новий |
| Зчеплення | Дискове |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Трансмісія | Черв'ячний редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 110 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 23 139 ₴


![Культиватор бензиновий [2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм / Колеса: 4.00-8] Forte 1050G NEW, фото 6](https://images.prom.ua/5486507861_w100_h100_kultivator-benzinovij-2.jpg)
![Культиватор бензиновий [2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм / Колеса: 4.00-8] Forte 1050G NEW, фото 7](https://images.prom.ua/5486507862_w100_h100_kultivator-benzinovij-2.jpg)
![Культиватор бензиновий [2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм / Колеса: 4.00-8] Forte 1050G NEW, фото 8](https://images.prom.ua/5486507863_w100_h100_kultivator-benzinovij-2.jpg)
![Культиватор бензиновий [2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм / Колеса: 4.00-8] Forte 1050G NEW, фото 9](https://images.prom.ua/5486507864_w100_h100_kultivator-benzinovij-2.jpg)
![Культиватор бензиновий [2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм / Колеса: 4.00-8] Forte 1050G NEW, фото 10](https://images.prom.ua/5517073852_w100_h100_kultivator-benzinovij-2.jpg)