![Культиватор дизельний [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / електростартер] Forte 1050E NEW, фото 2](https://images.prom.ua/5486516206_w229_h209_kultivator-dizelnij-kolesa.jpg)
![Культиватор дизельний [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / електростартер] Forte 1050E NEW, фото 3](https://images.prom.ua/5486516207_w229_h209_kultivator-dizelnij-kolesa.jpg)
![Культиватор дизельний [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / електростартер] Forte 1050E NEW, фото 1](https://images.prom.ua/5521259961_w449_h430_kultivator-dizelnij-kolesa.jpg)
![Культиватор дизельний [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / електростартер] Forte 1050E NEW, фото 4](https://images.prom.ua/5486516208_w219_h209_kultivator-dizelnij-kolesa.jpg)
![Культиватор дизельний [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / електростартер] Forte 1050E NEW, фото 5](https://images.prom.ua/5486516209_w219_h209_kultivator-dizelnij-kolesa.jpg)
Культиватор дизельний [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / електростартер] Forte 1050E NEW
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Культиватор дизельний [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / електростартер] Forte 1050E NEW
Культиватор дизельний Forte 1050E NEW колесо 10" — потужне сучасне обладнання, призначене для обробки землі. Крім розпушування, він легко може усунути бур'яни, здійснити вологозбереження, підгортання. Також він може стати в нагоді при посіві або збиранні врожаю. Він є незамінним помічником як фермерів, і звичайних власників ділянок
- Електростартер
- Панель на кермі
- Повітряний фільтр нового типу
- Ящик для інструментів на кермі

Характеристики:
- Інструмент: Культиватор
- Ширина культивації: 1050 мм
- Глибина культивації: 300 мм
- Кількість передач вперед: 2
- Кількість передач назад: 1
- Модель двигуна: 178F 6,5 лс
- Об'єм двигуна: 296 см3
- Об'єм паливного бака: 3,5 л
- Охолодження: Повітряне
- Потужність: 6.5 к.с.
- Розмір коліс: 4.00-10
- Тип живлення: Бензин
- Тип культиватора: Вертикальний
- Тип приводу: Редукторний
- Тип старту: Ручний/електростартер
- Вага: 140
- Гарантія: 1 рік
- Країна походження: Китай
Розбірна фреза 2+1+1 (32 ножа) та колеса в комплекті
Додаткові переваги агрегату:
- економну витрату палива;
- ВВП;
- надійна трансмісія;
- ергономічні ручки управління;
- надійністю і потужність двигуна;
- в комплекті йдуть колеса;
- низький рівень шуму при роботі;
- простота експлуатації;
- збільшена жорсткість рами.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Максимальна ширина обробки | 105 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Трансмісія | Черв'ячний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Фрези, Колеса пневматичні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 296 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 140 кг |
- Ціна: 44 499 ₴


![Культиватор дизельний [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / електростартер] Forte 1050E NEW, фото 6](https://images.prom.ua/5486516210_w100_h100_kultivator-dizelnij-kolesa.jpg)
![Культиватор дизельний [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / електростартер] Forte 1050E NEW, фото 7](https://images.prom.ua/5486516211_w100_h100_kultivator-dizelnij-kolesa.jpg)
![Культиватор дизельний [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / електростартер] Forte 1050E NEW, фото 8](https://images.prom.ua/5486516212_w100_h100_kultivator-dizelnij-kolesa.jpg)
![Культиватор дизельний [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / електростартер] Forte 1050E NEW, фото 9](https://images.prom.ua/5486516213_w100_h100_kultivator-dizelnij-kolesa.jpg)
![Культиватор дизельний [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / електростартер] Forte 1050E NEW, фото 10](https://images.prom.ua/5521259971_w100_h100_kultivator-dizelnij-kolesa.jpg)