




Садовий акумуляторний обприскувач Helper HBS-16 16л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий акумуляторний обприскувач Helper HBS-16 16л
Акумуляторний ранцевий обприскувач - незамінний інструмент для всіх, хто піклується про здоров'я рослин. Незалежно від того, чи ви займаєтеся садом, доглядаєте за парком чи працюєте в сільськогосподарському полі , обприскувач Helper забезпечить вам надійний захист від хвороб і шкідників.

Характеристики:
- Об'єм бака - 16 Л
- Напруга акумуляторної батареї - 12 В
- Ємність акумуляторної батареї - 15 А*год
- Робочий тиск - 0,45 до 0,55 МПа
- Тип насоса - мембранний
- Тиск бар - 4.5-5.5
- Вага - 6 Кг
Особливості
- Регулювання довжини нержавіючої трубки
- Вольтметр вказує на рівень заряду батареї
- Ударостійкий корпус
- Регулювання витрати суміші
- Тривала робота без додаткової зарядки
- Регулювання витрати суміші
Комплектація:
- Ранцевий ремінь
- Фільтр-сітка
- Зарядка
- 4 насадки в комплекті;
- Телескопічна розпилювальна трубка з нержавіючої сталі
- Додаткові запасні прокладки на телескопічну трубку

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helper |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 100 см |
| Загальна вага | 6.5 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 5.5 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 15 А. г |
- Ціна: 1 611 ₴






