




Бензокоса Helper HGT-3500, 3500Вт, 9500 об/хв, тример
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Бензокоса Helper HGT-3500, 3500Вт, 9500 об/хв, тример
Helper - це бренд, який спеціалізується на виробництві бензокос для різних потреб. Наші товари відрізняються високою якістю, надійністю і зручністю в експлуатації. Компанія Helper зосереджена на постійному поліпшенні та інноваціях у своїй продукції, забезпечуючи користувачам найсучасніші технології для досягнення оптимальних результатів.

Характеристики:
- Потужність - 3500 Вт
- Об'єм циліндра - 52 см
- Об'єм бака - 1.2 Л
- Число обертів - 8500 - 9500 об/хв
- Ширина області скошування: ніж 255 мм - волосінь 400 мм
- Рівень шуму - 112 дБ
- Максимальна місткість котушки +- 5м, волосінь діаметром 2.4
- Довжина виходу волосіні з котушки 15 ~ 17 см
- Вага - 7.5 Кг
Переваги:
- Потужність
- Широкий діапазон області скошування
- Містка котушка
- Низький рівень шуму
- Легка вага
Комплектація:
- Бензокоса
- Котушка з волосінню
- Ніж (3Т)
- Ємність для приготування паливної суміші
- Набір ключів
- Наплічний ремінь
- Інструкція з експлуатації
📦 Зверніть увагу: через габарити бензинових тримерів, відправка можлива тільки на вантажні відділення Нової Пошти.
🚚 Вартість доставки кур'єром Нової Пошти уточнюйте окремо - тарифи можуть відрізнятися залежно від адреси доставки.
✉ Якщо вас цікавить доставка через Укрпошту, уточнюйте вартість і можливість доставки у нашого менеджера або на гарячій лінії Укрпошти.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helper |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 4.7 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана ручка | Ні |
- Ціна: 2 799 ₴






