


Культиватор бензиновий 100 мм 300 мм 2 кВт Green Tiger GT-G-LC139
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Культиватор бензиновий Green Tiger GT-G-LC139 100 мм 300 мм 2 кВт
Культиватор Green Tiger GT-G-LC139 - це потужний та надійний інструмент, який стане незамінним помічником у вашому городі.
- Потужний та надійний
- Легко впорається з будь-яким типом ґрунту
- Широкий захват культивації
- Регульована глибина культивації
- Зручний у використанні
- Безпечний
Технічні дані:
- Двигун: Верхньоклапанний, одноциліндровий LONCIN LC1P65E
- Тип двигуна OHV
- Об'єм циліндрів: 139 см3
- Регульована робоча ширина:300 мм
- Робоча глибина: 100 мм
- Запуск: ручний
- Об'єм паливного бака: 0,8 л
- Ємність масляного бака: 0,4 л
- Номінальна потужність машини: 2 кВт
- Максимальний крутний момент: 7,5 Н.М / 2000 об./хв
- Система передачі потужності: ремінна передача
При виготовленні культиватора були використані високоякісні матеріали, що робить виріб міцним і довговічним. Оснащений практичною Y-подібною ручкою та переднім робочим колесом з підшипниками, він надзвичайно легко маневрує під час роботи. Крім того, він має зручну для транспортування ручку та практичну, міцну задню опору.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | LC1P65E |
| Максимальна ширина обробки | 30 см |
| Максимальна глибина обробки | 10 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Трансмісія | Черв'ячний редуктор |
| Зчеплення | Пасове |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 139 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 0.8 л |
| Об'єм масляного бака | 0.4 л |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
- Ціна: 5 399 ₴

