




Газонокосарка електрична Helper BL-1500 , 32 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газонокосарка електрична Helper BL-1500 , 32 см
Helper - це бренд, який пропонує якісний інструмент за хорошою ціною, такі як газонокосарки, обприскувачі, компресори, набори інструментів та інші.
Електрична газонокосарка Helper BL-1500 - це потужний та надійний інструмент для швидкого та ефективного підстригання газону. Завдяки своєму компактному дизайну та ергономічному керму, ця косарка легка і проста у використанні. Вона оснащена високоякісним електродвигуном, який забезпечує потужну та безшумну роботу, а також низький рівень вібрації для зручності користування.

Характеристики:
- Номінальна потужність: 1200 Вт
- Номінальний струм: 5,5 А
- Номінальна напруга: 220±10% В
- Номінальна частота струму: 50 Гц
- Електродвигун: однофазний асинхронний
- Номінальна частота обертання шпинделя: 3000 об/хв
- Максимальна ширина підстригання: 320 мм
- Висота зрізу: 25/40/55 мм
- Вага нетто/брутто: 11,4/12,9 кг
Особливості:
- потужність і ефективність
- компактний дизайн
- зручне керування
- низький рівень шуму
- екологічність
- низька вартість експлуатації
Комплектація:
- газонокосарка електрична BL-1500
- інструкція з експлуатації
- гарантійний талон
- рукоять ( з 3-х частин)
- колеса
- набір фіксуючих елементів
- пакувальна коробка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helper |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 55 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
- Ціна: 3 332 ₴






