




Електрична газонокосарка 2,4 кВт, 380 мм LEX LXLM38
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична газонокосарка 2,4 кВт, 380 мм LEX LXLM38
Потужна та легка газонокосарка Lex LXLM38 ідеально підходить для догляду за невеликими та середніми газонами. Її 2400-ватний асинхронний двигун забезпечує високу продуктивність, а ширина косіння 380 мм дозволяє швидко та ефективно обробляти великі ділянки.

Характеристики:
- Потужність: 2400 Вт
- Двигун: асинхронний
- Ширина покосу: 380 мм
- Висота: 25-55 мм.
- Висота покосу: 3 режими.
- Збірник пластмасовий: 35 л
- Вага: 13 кг
Переваги:
- Потужна та ефективна: Швидко та легко косить траву.
- Надійна та довговічна: Прослужить багато років.
- Легка та зручна: Проста у використанні та транспортуванні.
- Доступна ціна: Чудове співвідношення ціни та якості.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Польща |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Висота скошування | 55 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
- Ціна: 6 499 ₴




