




Акумуляторний Шуруповерт Макіта DHP482 - 18V (2 акумулятора · 18 режимів крутного моменту)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Интернет-магазин Online Tochka во время карантина продолжает работу в обычном режиме.
Преимущества нашего интернет магазина:
Гарантия 1 год на весь электроинструмент (гарантийный талон заполнен должным образом)
Отправка со склада в день заказа (Все заказы которые были оформлены сегодня до 16:00 уедут в этот день, все заказы что оформлены после 16:00 уедут на следующий день!)
Заказ без риска : Нет предоплаты, Вы ни чем не рискуете! Оплачивайте после осмотра на отделении почты
Доставка осуществляется новой почтой и УКРПОШТОЙ
:
Шуруповерт Makita DHP482 18V :
Високопродуктивна акумуляторний ударний дриль-шуруповерт моделі DHP482 вдало поєднує в собі потужність і надійність з комфортом і безпекою роботи. Цей шуруповерт makita напругою 18 В має відмінні експлуатаційні характеристики, відрізняється універсальністю і широким спектром застосування.
Характеристики :
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип | Шуруповерт |
| Харчування | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10.0 (мм) |
| Максимальний крутний момент | 42.0 (H*m) |
| Максимальна кількість оборотів | 1400.0 (об/хв) |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 (міс) |
Комплект поставки Makita DF 457 DWE :
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Немає |
| Обмежувач глибини свердління | Немає |
| Додаткова рукоятка | Немає |




| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Країна виробник | Румунія |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 12 |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 9 187,06 ₴






