
Болгарка (Шліфувальна машина) Bosch Professional GWS 8-125 ! коло 125 мм - Гарантія 1 рік
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія 1 рік на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється новою поштою та УКРПОШТОЮ
Болгарка Bosch Professional GWS 8-125 :
Кутова шліфмашина Bosch GWS 8-125 – надійна,якісна, потужна, професійна болгарка, виконана в ергономічному корпусі, її вага становить 2.6 кг, при потужності в 850 Вт, це хороший показник. Завдяки продуманому корпусу, отвори вентиляції справляються зі своїм завданням на 100%, і добре охолоджують всі высоконагревающиеся вузли, що якісним чином гарантує тривалий термін служби.
Кутова шліфмашина Bosch GWS 8-125 – головним чином призначена для розпилювання та шліфування. Вона забезпечить вам відмінний розпил, її робочі обороти складають 11000 в хвилину. Їй «по зубах» будь-яка задача: метал, цегла і багато іншого, це не проблема для неї.
Характеристики :
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Вага | 1.6 кг |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Країна виробник | Румунія |
Комплектація :
- Болгарка BOSCH GWS 8-125
- Упаковка - паперова коробка
- Додаткова рукоятка
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Вага | 1.6 кг |
| Виробник | Bosch |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 1 893,42 ₴

