-21%










Пила циркулярна електрична ручна NEX 185мм 1400Вт пила циркулярна заглибна з напрямною шиною дискова пила ручна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркулярна пила NEX 63525 185 мм, 1400 Вт
Ручна пила призначена для зручного поздовжнього і поперечного розпилу деревини та деревоподібних виробів. Необхідне обладнання для кожної майстерні. Оснащений диском з оптимальним діаметром 185 мм . Максимальна (регульована) глибина різання становить 44 мм . Можливість нахилу диска під кутом 45° і різання під цим кутом до 44 мм.
- Ізольований двигун
- Міцна та ергономічна конструкція
- Точне керівництво
- Запобіжний вимикач
- Захист від перевантаження
- Система відведення пилу
Характеристика:
- Потужність: 1400 Вт
- Кількість оборотів: 4000 об/хв
- Діаметр диска: 185 мм
- Діаметр посадкового отвору: 20 мм
- Глибина пропила під 45°: 44 мм
- Глибина пропила під 90°: 44 мм
- Клас інструменту: Побутовий
- Регулювання оборотів: Ні
Комплектація:
- Дискова пила
- Диск
- Напрямна лінійка
- Гайковий ключ
- Інструкція

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 44 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 499 ₴



