




Рейсмус електричний LEX LXTP330 2200Вт
Рейсмус LEX – це хіт продажів. Це кращий рейсмус по співвідношенню ціна / якість. Перевірена якість від світового виробника верстатів LEX, дешеві запчастини, нормальний сервіс, ножі які можна точити багато разів (на відміну від більшості дорогих конкурентів) - це все доводить на ділі правильний вибір даного рейсмуса.
- Компактні розміри, легко переноситься однією людиною. Можна і у двір винести для довгих заготовок, і прибрати в майстерню, коли не потрібен.
- Ножі виготовлені з швидкорізальної сталі, тому відмінно заточуються. Обертаються вони з великою швидкістю, тому частота обробки деревини, дуже навіть пристойна.
Обираючи рейсмус, який підійде саме вам, орієнтуйтеся не тільки на його технічні характеристики. Наприклад, одним із важливих параметрів вибору може стати довжина столу рейсмусового верстата. Її вибір залежить від довжини деревного матеріалу, який ви збираєтеся обробляти рейсмусом. Якщо це довгі дошки, то для того, щоб їхнє положення під час роботи було більш стійким, краще вибирати рейсмусовий верстат зі столом довшим. Вибрати й купити рейсмус у Києві можна, звернувшись до нашого магазину.
Характеристики :
| Основні | |
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Чехія |
| Потужність | 2200 Вт |
| Напруга | 230В / 50Гц |
| Глибина збору | 0-3мм |
| Ширина стругання | 0-330 мм |
| Висота деталі | 6-160 мм |
Комплект поставки LEX LXTP330 :
- Картонна коробка
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Ширина заготовки | 330 мм |
| Максимальна швидкість подачі | 6 м/сек |
| Тип фуговально-рейсмусового верстата | Односторонній |
| Тип верстата | Рейсмусовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
- Ціна: 14 284,42 ₴



