




Штроборез AL-FA ALBR 31 : 3100 Вт - 150 мм | Гарантія 1 рік
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штроборез AL-FA ALBR 31 : 3100 Вт - 150 мм | Гарантія 1 рік
Штроборіз AL-FA ALBR31 – потужний, високоефективний продуктивний інструмент побутового рівня, який можна використовувати на професійних майданчиках, призначений для сухої вирізки паралельних штроб (борозен) у бетоні, пінобетоні, цегли, камені та інших аналогічних матеріалах. Це необхідний інструмент під час прокладання інженерних комунікацій: кабелю, проводки, труб. Завдяки регульованій ширині та глибині паза область застосування штроборізу досить широка.
- Ідеально підходить для штроблення стін під внутрішню прокладку електрокабелю та труб водопостачання;
- Потужний двигун дозволяє різання пазів у камені або бетоні;
- Система плавного пуску збільшує надійність та продовжує термін життя інструменту;
- Просте та легке регулювання глибини різу дає можливість встановити параметри різання;
- Забезпечено можливість підключення пилососу, що дозволяє підтримувати чистоту на робочому місці.

Характеристики:
- Виробник: AL-FA
- Напруга живлення: 230 В
- Частота струму: 50 Гц
- Потужність: 3100 Вт
- Максимальна кількість обертів холостого ходу: 5500 об/хв
- Діаметр диска: 150 мм
- Посадковий діаметр диска: 22,2 мм
- Глибина паза: 35 мм
- Ширина паза: 14, 19, 30 мм
- Клас захисту: IP20
- Різьблення шпинделя: М12
- Довжина мережевого кабелю: 2 м
- Вага: 4,1 кг
- Гарантія: 12 місяців

Комплект:
- Штроборіз AL-FA ALBR31;
- Алмазний диск х 4;
- Запасні щітки;
- Шестигранний ключ;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 3100 Вт |
| Вага | 4.2 кг |
| Виробник | Al-Fa |
| Кількість робочих дисків | 2 |
| Максимальна глибина пропілу | 35 мм |
| Максимальна ширина паза | 32 мм |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 399 ₴



