




Акумуляторний Обприскувач lex (Бак 16 літрів) 15 ампер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія 1 рік на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 16:00 поїдуть в цей день, всі замовлення, що оформлені після 16:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється новою поштою та УКРПОШТОЮ
:
Обприскувач lex 16 L PROFi
Отримати консультацію або замовити товар можна за телефонами:
+38097 596 78 95
1 рік гарантії від виробника
Обприскувач lex 16 L PROFI :
Переваги
Переваги
8 годин безперервної роботи;
5 насадки для різного типу розпилення;
штанга з регульованою довжиною;
наявність вольтметра для контролю заряду батареї.
Акумуляторний ранцевий обприскувач LEX AES-16 допоможе впорається з багатьма побутовими і професійними завданнями. Якісна і своєчасна обробка території - запорука здорових рослин і врожаю.
Комплект поставки lex 16 L PROFI :
Інструкція
Зарядний пристрій
Акксесуары
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником відправити замовлення і як зручніше його оплатити.
Доставка:
- Нова Пошта
- Самовивіз
Оплата:
- наложеним платежем (при отриманні товару)
- на мапу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Дальність/радіус обприскування | 2.7 м |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 100 см |
| Продуктивність | 2 літр/хв |
| Загальна вага | 4 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Тривалість автономної роботи | 5 годин |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 149 ₴









