




Мотопомпа LEX 50 WP-20 : 600 л/хв | 8 м
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія 1 рік на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 16:00 поїдуть в цей день, всі замовлення, що оформлені після 16:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється новою поштою та УКРПОШТОЮ
:
Отримати консультацію або замовити товар можна за телефоном:
👉 097 596 78 95
Мотопомпа LEX 50 WP-20 :
Вихлопної насос ідеально підходить для використання в районах, де немає доступу до електрики. Насос призначений для зрошення, підвищення тиску, перекачування і відкачування водопровідної води, дощової води, підземних вод і хлорованої води в басейні.
Насос оснащен эффективным, четырехтактным двигателем внутреннего сгорания, работающим на бензине с октановым числом 95 168F. При использовании двигатель не требует смеси топлива и масла. Корпус двигателя и насос выполнены из чрезвычайно легкого и долговечного алюминиевого сплава, который не только устойчив к механическим повреждениям, но и к износу. Шасси двигателя выполнены из высококачественного пластика. Резиновые ножки вкручиваются в основу, чтобы предотвратить движение и вибрацию на землю.
Насос оснащен эффективным, четырехтактным двигателем внутреннего сгорания, работающим на бензине с октановым числом 95 168F. При использовании двигатель не требует смеси топлива и масла. Корпус двигателя и насос выполнены из чрезвычайно легкого и долговечного алюминиевого сплава, который не только устойчив к механическим повреждениям, но и к износу. Шасси двигателя выполнены из высококачественного пластика. Резиновые ножки вкручиваются в основу, чтобы предотвратить движение и вибрацию на землю.
Гарантія 1 рік! У нас реальна гарантія на 1 рік, в кожну посилку кладемо заповнений гарантійний талон.
Характеристики :
| Потужність | 4,8/6.5 KM |
| Ємність цистерни | 3,6 л |
| Продуктивність | 600 л/хв |
| Максимальна глибина всмоктування | 8 м |
| Максимальна висота підйому | 26 м |
| Витрата палива | 1,9 л/год |
| Вага | 21 кг |
Комплект поставки LEX 50 WP-20 :
- Мотопомпа бензинова LEX 50 WP-20;
- Інструкція;
- Картонна коробка.
Доставка:
- Нова Пошта
- Самовивіз
Оплата:
- наложеним платежем (при отриманні товару)
- на мапу
- Картонна коробка.
До
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 21 кг |
| Максимальний напір | 26 м |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального патрубка | 2" |
| Характеристики приводу | |
| Потужність двигуна | 6.5 кВт |
- Ціна: 6 399 ₴



