




Полірувальна машина LEX LX27 ! 2200 Вт - Регулювання швидкості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Интернет-магазин Online Tochka во время карантина продолжает работу в обычном режиме.
Преимущества нашего интернет магазина:
Гарантия 1 год на весь электроинструмент (гарантийный талон заполнен должным образом)
Отправка со склада в день заказа (Все заказы которые были оформлены сегодня до 14:00 уедут в этот день, все заказы что оформлены после 14:00 уедут на следующий день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється новою поштою та УКРПОШТОЮ
Полірувальна машина LEX LX27
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Вага | 3.2 кг |
| Виробник | LEX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Розмір цанги | 22.2 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 2 549 ₴



