




Машина полірувальна AL-FA ALCP26 : 2600 Вт - Гарантія 1 рік
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія 1 рік на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 16:00 поїдуть в цей день, всі замовлення, що оформлені після 16:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється новою поштою та УКРПОШТОЮ
:
Полірувальна машина AL-FA ALCP26
Отримати консультацію або замовити товар можна за телефонами:
+38097 596 78 95
1 рік гарантії від виробника
Переваги
Прогумований корпус редуктора для зручності використання і запобігання подряпин на оброблюваної поверхні. Плавне регулювання швидкості дозволяє користувачеві контролювати швидкість обертання натисканням на вимикач. Великий дисковий регулятор швидкості дозволяє користувачеві легко змінювати максимальну швидкість обертання при різних застосуваннях інструменту. Змінні сітчасті екрани повітрозабірника перешкоджають попаданню шерсті і пилу в двигун. Вимикач нульової напруги запобігає пуск інструменту після відключення живлення, навіть якщо перемикач встановлений в положенні «включено». Вимикач повинен бути повторно включений для продовження роботи. Повністю прогумована задня рукоятка для зручності використання.Велика кнопка блокування шпинделя для легкої зміни підошви. Самоотключающіеся щітки захищають двигун від пошкодження, збільшуючи термін служби інструменту.
Комплект поставки AL-FA ALCP26:
- Полірувальна машина
- Бічна рукоятка
- Ключ
- Керівництво по експлуатації
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником відправити замовлення і як зручніше його оплатити.
Доставка:
- Нова Пошта
- Самовивіз
Оплата:
- наложеним платежем (при отриманні товару)
- на мапу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 22.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 3 249 ₴







