




Шліфувальна машина для стін і стель AL-FA ALDWS17
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Получить консультацию или заказать товар можно по телефонам:
👉097 596 78 95
Преимущества инструмента AL-FA ALDWS17:
Стеношлифовальная машина от торговой марки AL-FA создана с применением комплектующих высокого уровня, обладает продуманной конструкцией и предназначена шлифования стен, а благодаря раздвижной штанги так же возможно проводить шлифование потолков.
Бетоношлифовальная машина обладает мощностью 1700 Вт и оснащена системой регулировки оборотов в диапазоне от 800 до 1700 об/мин, что позволит более качественно провести задание по шлифованию поверхностей.
Діаметр робочої поверхні становить 225 мм, кріплення шліфувального відбувається з допомогою липучки, в комплекті поставляється 6 насадок різної зернистості. Наявність системи пылеотведения дозволить зменшити поширення пилу в робочому приміщенні.
Особливості:
- Регулювання висоти ручки;
- Прогумована накладка на основній рукояті;
- Великий захват поверхні до 225 мм;
- Світлодіодне підсвічування;
- Регулювання числа обертів;
- Высасывающий шланг 4 м;
- Транспортувальний чохол-сумка.
1 Рік гарантії!!! У нас реальна гарантія на 1 рік, в кожну посилку кладемо заповнений гарантійний талон.
Характеристики:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Комплект поставки :
- шліфмашина
- подовжувач
- шланг
- сумка для транспортування
- шліфувальні круги 6 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 6 099 ₴

