Топ продаж










Торцювальна пила 2100 Вт LEX LXCM210 пила торцева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила торцювальна LEX LXCM210 :
Потужна торцювальна пила розроблена LEX LXCM210 для розпилювання дерев'яних заготовок, а також для обробки різних матеріалів з використанням інших відрізних кругів. Завдяки ряду переваг дана модель користується попитом, як у професіоналів, так і любителів. Основними особливостями є потужний мотор , високі обороти холостого ходу для якісного реза, міцна і легка конструкція, точний пропив. Торцювальна пила має функціональну поворотну систему, завдяки якій можна проводити розпилювання заготовок в різних напрямках. Відрізний диск надійно укритий під захисним кожухом для захисту користувача. Якісна заводська збірка забезпечить тривалий термін експлуатації і безвідмовної роботи інструменту
Особливості :
- Блокування шпинделя;
- Подвійна система пиловидалення;
- Мобільність;
- Висока точність розпила;
- Лазерний маркер.
- Частота струму 50Гц;
- Регулювання кута нахилу: 0° - 45°
Характеристики :
| Потужність двигуна | 2100 Вт |
| Число обертів холостого ходу | 5200 об/хв |
| Діаметр диска | 210 мм |
| Посадкове отвір | 25.4 мм |
Комплект поставки LEX LXCM210:
- Інструкція
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5200 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 700 ₴



