
Ударний дриль Зеніт ЗДП-950 профі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості дрилі Зеніт ЗДП-950 профі:
- Ключовий патрон 13 мм;
- Обмежувач глибини свердління;
- Електронний регулятор частоти обертання;
- Перемикач напрямку обертання (реверс);
- Фіксатор кнопки пуск;
- Поворотна додаткова рукоятка.
Комплектация дрели Зенит ЗДП-950 профи:
- Дрель Зенит ЗДП-950 Профи;
- Ограничитель глубины сверления;
- Инструкция по эксплуатации;
- Гарантийный талон;
- Упаковка картонная.
Зенит ЗДП-950 профи характеристики:
| Производитель | Зенит |
|---|---|
| Тип | ударная дрель |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Мощность | 950 Вт |
| Скорость вращения | 0-2800 об/мин |
| Тип патрона | ключовий |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління в деревині | 25 мм |
| Макс. діаметр свердління в сталі | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Вага | 1,8 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: Ціну уточнюйте

